ua

Чоловічий аксесуар номер один

Продовжуючи тему чоловічих аксесуарів, хочу приділити увагу ще одній важливій деталі образу сучасного чоловіка - чоловіча сумка.
Чоловіча сумка вже декілька років поспіль посідає місце одного з найпопулярніших аксесуарів. Сьогодні, її вже можна навіть не використовувати за прямим призначенням. Вона зручна у використанні, пасує до будь-якого стилю, а також може слугувати просто як доповнення образу. Тому, в гардеробі будь-якого сучасного чоловіка має бути хоча б одна така сумка.
Тенденції сучасної чоловічої моди пропонують велику кількість різновидів чоловічих сумок. Різних як за стилем, так і за призначенням. І, в ідеалі, тобі потрібно мати декілька видів для різних стилей. Але якщо у тебе немає жодної, пропоную звернути увагу на найбільш універсальний варіант - сумка вікендер.
Сумка вікендер може бути різних розмірів та кольорів, тому вибрати саме ту, що сподобається тобі не буде проблемою. Гарним стилем вважається пошиття сумки на замовлення. Сучасні ательє можуть запропонувати можливість вибору не тільки матеріалу, але й дизайну твоєї майбутньої сумки. Також, якщо ти ретельно підійшов до вибору ательє, твоя хендмейд сумка буде виконана з якісних матеріалів і прослужить не один рік.
www.everhandmade.com

We are using cookies

We and our partners use cookies to give you the best online experience, including to personalise advertising and content. Data about your interaction with this site and the ads shown to you may be shared with companies involved in personalisation of ads on this site and elsewhere online.

Please let us know if you agree.

Read about