BLOG
ABOUT
23 December 2018

Виклики, які ми змушені приймати

by El-style
Деколи, життя підкидає нам, здавалось би, зовсім непередбачувані ситуації. До такого моменту, тобі здається, що усе відбувається закономірно і ти повністю контролюєш події. Але, стається щось надзвичайне, раптове, і ось, ти розгублений, наче маленька дитина, яка загубилася, стоїш озираючись навкруги, невзмозі зрозуміти, як усе сталося.
Такі випадки не рідкість. І, насправді, це зовсім не злий жарт долі. Можливо, до цього, твоє життя загальмувало, усе стало відбуватись занадто повільно і ти припинив розвиватись. Або, усі події зійшлись до моменту коли тобі потрібно зробити завершуючий акорд. Причина, насправді, не важлива, просто настав момент, коли тобі потрібно зробити ривок, стрибок уперед.
Такі моменти занадто цінні для того, щоб їх згаяти. В такі моменти, ти маєш зібрати свою волю, усі свої сили і зробити крок уперед. Тому, що це випробування, екзамен, перехід на новий рівень. І, якщо ти пройдеш його з гідністю, в кінці, обов'язково, на тебе чекає винагорода.
Найважливіше те, що такі моменти роблять тебе сильним, зміцнюють твою самоповагу і надихають на нові звершення. Тож, не зупиняйся, крокуй, підкорюй вершини, ставай господарем свого життя.
LEAVE A REPLY
NAME * :
EMAIL * :
WEBSITE :